Hakkımızda

2010 yılının aralık ayında Samsun’da Takı Tasarımcı Merve Çaloğlu’nun birbirinden farklı çesit tasarım takıları ile altyapısını oluşturan ve takı tasarım sektöründeki eksikliklerin bilinci ile 2020 yılında yine Samsun’da mağzacılık sisteminini oluşturan MERCAN BONCUK,takı ve hobi alanında Türkiye ve dünyada ki gelişmeleri inceleyerek analiz eden ve ürün çeşitliliğini bu yönde geliştiren Türkiye’nin hergün gelişmekte olan takı ve hobi malzeme satıcısıdır.

Samsun’da toptan ve perakende olarak hizmet veren mağazalarımızın yanı sıra 2020 yılında kurulan www.mercanboncuk.com e-ticaret sitemizle siz değerli müşterilerimize sektörde öncü ve yenilikçi bir marka olarak binlerce hobi ürününü sunmaktayız. Her zevke ve bütçeye uygun ürün çeşitliliği, yüksek indirim oranlarıyla üyelerimize ayrıcalıklarla dolu bir alışveriş deneyimi yaşatıyoruz.

Bizim önceliğimiz , müşterilerimizin mutluluğu, hızlı kargo gönderimi , ücretsiz kargo fırsatları ve 15 gün içerisinde iade kolaylığı ile alışverişleri kolay ve keyifli hale dönüştürmektir. Her zaman bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz, keyifli alışverişler.

iyzico, master card, visa, american express, troy
Copyright © 2021 Mercan Boncuk